Bir Bilgi Markası

Rüyada Gizli Söz Dinlemek

Rüyada Gizli Söz Dinlemek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada gizli sözlere kulak verdiğini görmek, laf taşıma ve yalana işaret eder. Bir kimsenin rüyasında gizli söz dinlediğini görmesi, o kimsenin tüccar olması durumunda alış verişinden sonra bu alış verişini bozmaya çalışmasına işaret eder. Vali ise işinden alınmasına işarettir.

Bir adamdan gizli söz dinlediğini gören kimse,o adamın gizli taraflarını ve ayıplarının ortaya çıkarılmasını ister.

Bir adam birtakım sözler işitip bunlardan en güzellerini seçerse müjdeye işarettir. Rüyada birisinden bir söz işitip bunu da işitmemiş gibi göstermek, yalan söylemeye ve bu yalanda devam etmeye alamettir.

Nablusi Yorumu

Rüyada gizli sözlere kulak verdiğini görmek, yalan ve laf taşımaya delalet eder. Bazen de sultan tarafından kötü bir şeyle karşılanır.

Gizli söz dinlediğini gören tüccar ise alışverişten sonra bu alışverişi bozmaya çalışır. Vali ise işinden alınır. Bir adamdan gizli söz dinlediğini gören kimse o adamın gizli taraflarını ve ayıplarının ortaya çıkarılmasını murat eder.

Bir adam birtakım sözler işitip bunlardan en güzellerini seçerse müjdeye erişir. Rüyada birisinden bir söz işitip bunu da işitmemiş gibi göstermek, yalan söylemeye ve bu yalanda devam etmeye alamettir.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Rüyada Gizlemek başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir