Bir Bilgi Markası

Rüyada Göz Kapağı Görmek

Rüyada Göz Kapağı Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada göz kapağı görmek, acı ve hastalıklardan uzak olan bütün insanlar ve özellikle kadınlar için iyi bir rüyadır.  Görülen göz kapaklarında et az olur veya yara ve çıban olursa, keder ve üzüntüye işaret eder.

Göz kapakları, silah gibi insanın kendisiyle korunduğu şeye ve kendisinden kötülükleri men edip terbiye eden hocasına işaret eder.

Bazen de göz kapakları, erkek ve kız kardeşlere, karı, koca ve evlada, kapının iki halkalarına, hazine ve sandığa, bekçi ve perdeciye, hizmetçilere, sır gizli yerlere, emanet sahiplerine, hasta ve kızgınlığa gerektiren bir şeyine muttali olmasına işaret eder.

Gözyaşları nokta gibidir. Göz kapaklarında olan kirpikler onlara gelecek eziyet veren halleri def etmesine delalet eder.

Göz kapaklarında görülmüş olan zayıflık ve cansızlık, hürmetin noksanlığına ve ilimsizliğe delalet eder.

Hastaların göz kapakları, rüya sahibi için aşk ve aşkın şiddetli tesiriyle durgunluk ve hayranlığa, söz ve ahvalini düzenleyememesine delalet eder.

Rüyada göz görmek, mala işaret ettiğinde göz kapakları o malın zekatı ve muhafazasına delalet eder.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Rüyada Göz Doktoru Görmek başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir