Bir Bilgi Markası

Rüyada Lut ( a.s ) Görmek

Rüyada Lut ( a.s ) Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Hz. Lut (A.S.)’ı görmek, kabilesi ve hanımı tarafından çekilecek sıkıntılara, üzüntü, ve kedere delalet eder. Bazen Lut (A.S.) ‘ı görmek rüya sahibinin, düşmanına galip gelmesine ve düşmanın Allah (C.C.)’in gazabına uğradığını görmesine delalet eder.

Lut (A.S.)’ı görmek ( eğer insanlar Lut kavminin çirkin fiillerini işliyorlarsa ) mahv ve helak olmaya ve yere batmaya delalet eder.

Rüyada Lut (A.S.)’ın hanımını gören kadın, kocasına itaat etmez ve kocasının durumunu bozmaya çalışır. Bazen de o kadın helak olur. Eğer bütün insanlar, Lut (A.S.)’ın hanımını görseler, o havalide kadınlar hakkında fesat çıkar.

Bir kimsenin rüyada Lut (A.S.)’ı görmesi, o kimsenin Lut (A. S.)’ın kavminin amelini yaptığmdan onunla korkutulduğuna ve onun hanımının fasık olmasiyle kendisine hayır gelmeyeceğine delalet eder.

Seyyid Süleyman Yorumu

Rüyasında Lut (A.S.)ı gören kimse; günahkar ve hayırsız bir kadınla evlenir veya bir mekandan diğerine gider. İşleri kolaylaşır. Akıbeti hayırlı olur.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Rüyada Lokomotif Görmek başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir